دسته بندی ها

بحث در مورد رتبه بندی استقامت هارد

بحث در مورد رتبه بندی استقامت هارد

WD این هفته، درایوهای جدید WD Red Pro 20 ترابایتی خود را عرضه می کند. کلیف برداشت جالبی داشت و قبلاً به آن اشاره کردیم. با این حال، در این نسخه خاص، آن را تکان دهنده مرزی است. درایو جدید WD Red Pro 20TB دارای رتبه بار کاری سالانه در طول پنج سال خود، تنها 300 ترابایت در سال است.

بحث در مورد رتبه بندی استقامت هاردبحث در مورد رتبه بندی استقامت هارد

اگر پاورقی ها را بخوانید، تأثیر عملی آن این است که رتبه بندی حجم کار بسیار نزدیک تر از آن چیزی است که فقط با نگاه کردن به شکل فکر می کنید به SSD های QLC مصرف کننده است.

ممکن است به SSD مصرف‌کننده کم‌هزینه نگاه کنید و معمولاً ما چیزی از 300TBW-900TBW را به عنوان رتبه‌بندی حجم کار در درایوهای 1TB-2TB می‌بینیم. به طور کلی، با SSD ها، رتبه بندی استقامت با ظرفیت افزایش می یابد، زیرا فلاش NAND بیشتری برای فرسوده شدن وجود دارد.

 

هر پیشرفت عمده ای در ذخیره سازی بیشتر در تعداد سلول های مشابه، مانند SLC به MLC، MLC به TLC، و TLC به QLC با کاهش رتبه های استقامت همراه بوده است، اما بیشتر آنها متوجه نشده اند زیرا ظرفیت درایو به طور پیوسته افزایش یافته است.

بحث در مورد رتبه بندی استقامت هارد دیسک کم قرمز نرم افزار ناسبحث در مورد رتبه بندی استقامت هارد

در مرکز داده، حافظه های SSD 40 و 80 گیگابایتی را به یاد می آورم، اما اکنون سخت است که یک SSD مرکز داده زیر 1 ترابایت تهیه کنید. رتبه‌بندی‌های استقامتی در سمت مصرف‌کننده و NAS اغلب PBW نیستند، اما تعداد زیادی هستند که وارد این فضا می‌شوند.

بنابراین، برای سال‌ها، مردم می‌گویند، دیسک‌های سخت، بر خلاف SSD، استقامت بالاتری دارند. واقعاً دیگر اینطور نیست و حتی درایوهای NAS پیشرفته وسترن دیجیتال را نیز شامل می‌شود.

ما همچنین یک نسخه ویدیویی از آن داریم که می توانید اینجا ببینید:

Discussing Low WD Red Pro NAS Hard Drive Endurance Ratings

مثل همیشه، پیشنهاد می‌کنیم این را در پنجره، برگه یا برنامه YouTube تماشا کنید تا تجربه تماشای بهتری داشته باشید.

 

بحث در مورد رتبه بندی استقامت هارد

منبع : www.servethehome.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.