دسته بندی ها

خدمات هیبریدی و چند ابری از HPE GREENLAKE

خدمات هیبریدی و چند ابری از HPE GREENLAKE

اطمینان حاصل کنید که محیط ترکیبی و چند ابری شما برای شما کار می کند.

خدمات هیبریدی و چند ابری از HPE GREENLAKEخدمات هیبریدی و چند ابری از HPE GREENLAKE

 

خدمات مدیریت ابری ترکیبی از پیش معماری و تأیید شده را با یک محیط فناوری اطلاعات موجود و میدان قهوه ای که دید کاملی از مصرف و استفاده شما در کل دارایی ترکیبی و چند ابری شما ارائه می دهد، مصرف کنید. با پلت فرم HPE GreenLake لبه به ابر، می‌توانید تمام سرویس‌های ابری خود را از یک داشبورد سلف‌سرویس مصرف، مدیریت و کنترل کنید، و به کارکنان فناوری اطلاعات خود این امکان را می‌دهید تا بر نتایج کسب‌وکار، مانند توسعه برنامه‌ها و خدمات جدید، تمرکز کنند. جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد…

اینفوگرافیک را مشاهده کنید

خدمات هیبریدی و چند ابری از HPE GREENLAKE

تجربه پلتفرم لبه به ابر HPE GreenLake را دریافت کنید
زمان آن فرا رسیده است که راه حلی ساده شده داشته باشید که به شما کمک می کند بدون هزینه های بالا و منحنی یادگیری شیب دار بیشترین بهره را از ابر هیبریدی ببرید. پلت فرم HPE GreenLake خطر و پیچیدگی را کاهش می دهد، در حالی که پذیرش ابر را با عملیات ابری خودکار برای مدیریت و بهینه سازی عملکرد، هزینه ها، امنیت و انطباق سرعت می بخشد.

Close-up of laptop with upload icons Free Photo

عملیات ابری را ساده کنید

یک تجربه ابری و مدل عملیاتی یکپارچه برای ابرهای عمومی و خصوصی خود دریافت کنید که می تواند عملیات را ساده کند، ریسک را کاهش دهد و نتایج کسب و کار را تسریع بخشد. با پلتفرم HPE GreenLake، می‌توانید عملیات ابری ترکیبی خود را خودکار کنید، که به شما کمک می‌کند تا عملکرد، هزینه، امنیت و انطباق با حجم کاری خود را در سراسر مجموعه چند ابری خود مدیریت و بهینه کنید.

شکاف های مهارتی را از بین ببرید

بدون نیاز به یافتن مهارت های مناسب و گران قیمت، مزیت کسب کنید. از کارشناسان سرویس ابری ترکیبی مدیریت HPE استفاده کنید تا به شما کمک کنند تا سریعاً ترکیب مناسبی از فناوری‌های ابری را برای پیشبرد کسب‌وکار خود برنامه‌ریزی، اتخاذ، استقرار و حفظ کنید. برای رفع نیازهای کسب و کار برای کنترل امنیت و انطباق، تنظیم عملکرد، خدمات مهاجرت و موارد دیگر، خدماتی را اضافه کنید.

هزینه ها را با نتایج کسب و کار هماهنگ کنید

برای بهینه سازی هزینه ها و عملکرد، حاکمیت، کنترل و دیده شدن را به همراه تجزیه و تحلیل افزایش دهید. برای راه‌حل‌های ابری خصوصی، زیرساخت‌های زیربنایی نیز اندازه‌گیری می‌شوند، بنابراین شما فقط هزینه‌هایی را که بالاتر از ذخیره استفاده می‌کنید، پرداخت می‌کنید. شما همیشه ظرفیتی جلوتر از تقاضا دارید.

منابع IT را آزاد کنید

با خدمات مدیریت شده HPE GreenLake Hybrid Cloud، بیشتر بر حل مشکلات تجاری با فناوری تمرکز کنید و کمتر بر کارهای سنگین مربوط به عملیات فناوری اطلاعات تمرکز کنید. HPE با شما همکاری می کند تا به شما کمک کند فناوری اطلاعات خود را با عملکرد بهینه، قابلیت اطمینان و کارایی هزینه اجرا کنید و به تیم شما اجازه می دهد بر نوآوری، پروژه های جدید و مسائل مهم تجاری تمرکز کند.

پیشنهادات

با سرویس‌های ترکیبی و چند ابری HPE، تجربه ابری ترکیبی را به برنامه‌ها و داده‌های خود در هر کجا که هستند بیاورید – در لبه، در سراسر ابرهای خود، و در مرکز داده یا مرکز هم‌محلی.

سرویس مدیریت ابر هیبریدی HPE برای AZURE

HPE Ezmeral Unified Analytics از نظر معماری اولین راه حل بومی ابری صنعت را در محل بهینه می کند و از آن استفاده می کند و به شما امکان می دهد خانه های دریاچه Apache Spark را افزایش دهید و گردش کار هوش مصنوعی و ML را سرعت بخشید. این پلتفرم داده که از لبه تا ابر هیبریدی را در بر می گیرد، یک محیط ثابت برای جلوگیری از سیلوها و سهولت مهندسی داده ارائه می دهد.

سرویس مدیریت HPE برای AWS

با راه‌حل‌های تکرارپذیر، استاندارد و ایمن در مدل‌های عملیاتی متفاوت، یک تجربه دیجیتالی ثابت در محیط فناوری اطلاعات ابری ترکیبی خود به دست آورید. کارشناسان HPE بر اتوماسیون و سازماندهی املاک شما برای شما نظارت می کنند، با امنیت یکپارچه در هر مرحله. مهم نیست که زیرساخت شما کجا باشد – در محل، در فضای ابری عمومی یا ترکیبی از هر دو – خدمات متخصص ما در حین برنامه ریزی، مهاجرت، استقرار و بهره برداری از محیط ابری ترکیبی، راه حلی سرتاسر ارائه می دهند.

HPE GREENLAKE FOR MICROSOFT AZURE STACK HUB
از یک سرویس کامل و مبتنی بر مصرف Microsoft Azure Stack Hub که برای شما طراحی، اجرا و اجرا شده است، بهره مند شوید. با صورت‌حساب پرداخت به ازای استفاده، از جمله سخت‌افزار، نرم‌افزار، و خدمات – با یک معیار ساده مبتنی بر ماشین مجازی – بینش واضحی از هزینه‌های واقعی برای بهبود برنامه‌ریزی فناوری اطلاعات به دست می‌آورید.

اینفوگرافیک را مشاهده کنید

HPE GREENLAKE FOR MICROSOFT AZURE STACK HCI
با استفاده از یک مدل پرداخت به ازای استفاده، با استفاده از تجربه و قابلیت های بومی Azure، عملکرد قابل اعتماد و در دسترس بودن بالا برای HCI را دریافت کنید. HPE GreenLake برای Microsoft Azure Stack HCI دارای انتخابی از پیکربندی‌های راه‌حل تایید شده آماده، بر اساس فناوری‌های خاص HPE است که با سیستم‌عامل Azure Stack HCI OS تست، بهینه‌سازی و تایید شده‌اند.

خلاصه را مشاهده کنید

HPE GREENLAKE برای ANTHOS
سادگی و چابکی پلتفرم میزبانی و مدیریت کانتینر Google را با امنیت، چابکی، اقتصادی، عملکرد و کنترل پلت فرم HPE GreenLake با خدمات مصرف در محل و زیرساخت معتبر ترکیب کنید.

خلاصه را مشاهده کنید

HPE GREENLAKE با خدمات colocation
محیط ترکیبی و چند ابری خود را بدون هزینه‌های سرمایه‌ای بالا و بار اجرای مرکز داده خود بهبود بخشید. HPE زیرساخت‌ها و خدمات فناوری اطلاعات شما را در محل انتخابی شما یا در یک محیط ترکیبی مدیریت می‌کند، بنابراین می‌توانید از اتصالات کم تأخیر به ارائه‌دهندگان ابر، شبکه و SaaS جهانی استفاده کنید.

راهنمای راه حل را مشاهده کنید

HPE GREENLAKE برای VMWARE CLOD Foundation و HPE SYNERGY
با اتوماسیون داخلی ابری داخلی، یک تجربه برای بارهای کاری VMware Cloud Foundation در میان ابرهای عمومی و خصوصی وجود دارد – انتقال منابع از مدیریت زیرساخت به نوآوری. با یک پلتفرم یکپارچه که به شما امکان می دهد منابع جدیدی را برای ارائه سریعتر برنامه ها بچرخانید، زمان ارزش گذاری را تسریع کنید.

 

منبع : سایت hpe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.