دسته بندی ها

پردازنده‌های اینتل از کاهش عملکرد جدید رنج می‌برند

پردازنده‌های اینتل از کاهش عملکرد جدید رنج می‌برند

تزریق تاریخچه شعبه (بی), عطر و طعم جدید از شبح-و2 در معرض خطر است که هر دو پردازنده های جدید و قدیمی اینتل و مدل های بازوی خاص را تحت تاثیر قرار, به تازگی به نور. انتشارات لینوکس فرونیکس تست هایی را انجام داد که نشان می دهد کاهش های جدید بی ای می تواند مجازات های شدید عملکرد را تا 35 درصد تولید کند.

پردازنده‌های اینتل از کاهش عملکرد جدید رنج می‌برندپردازنده‌های اینتل از کاهش عملکرد جدید رنج می‌برند

اینتل یک به روز رسانی نرم افزار برای پردازنده های خود را برای کاهش بی منتشر, اما ممکن است در حالی که از پردازنده شروع از هاسول رفتن به جلو در معرض بهره برداری هستند. با این حال, جامعه لینوکس سریع به عمل بود, و کاهش برای بی در حال حاضر بخشی از هسته لینوکس در عرض چند دقیقه پس از اعلام بهی تشکیل.

پردازنده‌های اینتل از کاهش عملکرد جدید رنج می‌برندIntel CPUs (Image credit: Shutterstock)

ووسک, سیستم ها و گروه امنیت شبکه در دانشگاه وریج امستردام که بهی را کشف, توصیه می شود را قادر می سازد خطوط مجدد (بازگشت و ترامپلاین) برای کاهش بهی. این توصیه هنوز مخفف پردازنده های مدرن است که از قبل تخفیف های سخت افزاری لازم را برای شبح نسخه 2 دارند. در مورد اینتل, که می شود ایبرس, اما به عنوان محققان ووسک برجسته, این به اندازه کافی برای مبارزه با بهی نیست, که به همین دلیل به ایبرس و رتپولین کار در پشت سر هم است.

کاهش ببر دریاچه بی (اعتبار تصویر: فرونیکس)

با توجه به هسته اصلی من 9-12900ک (توسکا دریاچه) نتایج, عملکرد شبکه و ذخیره سازی پس از فعال کردن رتپولین پایین توالت رفت. این نشریه 26.7 درصد از دست دادن عملکرد در اولی و 14.5 درصد در مورد دوم را ثبت کرد. این مشخصه این کاهش ها است: هر ورودی/خروجی خارجی از تراشه ضربه سختی می زند. بارهای کاری مانند مرور وب یا دستکاری تصویر در گیمپ تاثیر زیادی نشان نداد.. بارهای کاری مانند مرور وب یا دستکاری تصویر در گیمپ تاثیر زیادی نشان نداد.

 

هسته اصلی 7-1185 گرم7 (دریاچه ببر) حتی بیشتر به عملکرد ذخیره سازی ضربه زد. نتایج به ترتیب 6/35% و 1/34% کارایی پایینتری را در اسبنچ و یو تستر انعطافپذیر نشان داد. اما باز هم بارهای کاری که به ورودی/خروجی یا شبکه متکی نیستند از دست دادن عملکرد قابل توجهی را نشان نمی دهند. این خدمات عبارتند از بازی, مرور وب, و دیگر کارهای روزانه.

فورونیکس خاطرنشان کرد که پردازنده های پردازنده از بی امان نیستند حتی اگر تراشه های مدرن ذن در حال حاضر از رتپولین استفاده می کنند. مشکل اینجاست که پیاده سازی رتپولینها به اندازه کافی خوب نیست که بتواند از ریتپولینها جلوگیری کند بنابراین تراشهساز در حال تغییر به رتپولینهای عمومی است. تاثیر گذار برای پردازنده های پردازنده ناشناخته است, اما فرونیکس در حال حاضر انجام تست های جدید برای پیدا کردن.

این امکان وجود دارد اینتل و دیگر توسعه دهندگان نرم افزار قادر به کاهش تاثیر کاهش بای با زمان و تلاش اضافی خواهد بود, اما در حال حاضر, فعال کردن تکه های می تواند ثابت کند بسیار دردناک بر روی سرور و سیستم های دیگر که انجام بسیاری از کار فشرده ورودی/خروجی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.