دسته بندی ها

کارت های شبکه HP ProDesk 405 G4 Mini

کارت های شبکه HP ProDesk 405 G4 Mini

امروز HP ProDesk 405 G4 Mini را دریافت می کنیم. این یک رایانه شخصی 1 لیتری است که یک دستگاه مبتنی بر AMD Ryzen Pro است و ما یک قابلیت جدید هیجان انگیز برای اشتراک گذاری داریم. به طور خاص، ما قصد داریم نگاهی به این دستگاه با یک NIC داخلی دوم بیندازیم.

کارت های شبکه HP ProDesk 405 G4 Miniکارت های شبکه HP ProDesk 405 G4 Mini

این درخواست رایجی است که ما برای گره‌های Project TinyMiniMicro با یک NIC دوم برای مجازی‌سازی (Proxmox VE، VMware، Windows Server، Linux)، ذخیره‌سازی (TrueNAS) یا شبکه (pfSense، OPNsense) دریافت می‌کنیم. آنچه امروز داریم پاسخ HP به آن است، و برخی هیجان زده خواهند شد در حالی که برخی دیگر کمی ناامید خواهند شد.

https://youtu.be/SFBpQJoU8L0

پس زمینه پروژه TinyMiniMicro

کارت های شبکه HP ProDesk 405 G4 Mini
ما در Project TinyMiniMicro تعداد زیادی از این دستگاه ها را از منابع مختلف خریداری می کنیم. در حالی که یک بررسی استاندارد STH مربوط به یک محصول جدید است، این گره های TMM گهگاه دارای مشخصاتی هستند که با آنچه انتظار می رود متفاوت است. در تمام این قطعات، ما در مورد آنچه که گره ها را منحصر به فرد می کند صحبت می کنیم.

HP ProDesk 405 G4 Mini Internal Overview With HDD Carrier Angle

ما اکنون بیش از 35 گره مختلف برای افزایش تنوع داریم. ما اینها را بر اساس اقتصاد دایره‌ای‌تر/ چرخه عمر طولانی‌تر آزمایش می‌کنیم تا ببینیم چگونه می‌توان آنها را پس از استفاده اولیه به عنوان دسکتاپ شرکتی مستقر کرد. مثل همیشه، نسخه ویدیویی این مقاله را داریم.
توصیه می‌کنیم این ویدیو را در یک برگه/برنامه YouTube باز کنید تا تجربه تماشای بهتری داشته باشید.

HP ProDesk 405 G4 Mini FlexIO Expansion Area Punched Out With NIC Ready

برای 330 دلار (قبل از کسر مالیات)، یک گره با AMD Ryzen Pro 2400GE، 8 گیگابایت حافظه، WiFi و 256 گیگابایت NVMe SSD دریافت کردیم. ما حتی یک مجوز تعبیه شده ویندوز 10 پرو دریافت کردیم که به تنهایی حدود 140 دلار هزینه داشت.
از نظر قیمت، این تقریباً همان چیزی بود که در آن زمان برای یک دستگاه اینتل Core i5-8500T نسل TinyMiniMicro می پرداختیم. یادگیری کلیدی ما با این دستگاه در مورد ماژول های Flex IO بود.

HP ProDesk 400 G4 Mini With 405 G4 600 G4 And EliteDesk 800 G4 Front
ما می‌خواهیم به یک مرور کلی سخت‌افزاری و سپس به مشخصات کلیدی بپردازیم. سپس قبل از اینکه به درس های آموخته شده از این واحدها و کلمات پایانی خود بپردازیم، کمی در مورد عملکرد و مصرف انرژی صحبت خواهیم کرد.

کارت های شبکه HP ProDesk 405 G4 Mini

بررسی اجمالی سخت افزار HP ProDesk 405 G4 Mini

HP ProDesk 405 G4 Mini تقریباً 1 لیتر است و از زبان طراحی قدیمی HP پیروی می کند. با توجه به ارزش آن، من همیشه فکر می کردم که این طراحی زیباتر از EliteDesk 705 G3 Mini است.

HP ProDesk 405 G4 Mini Front 1
جدا از دکمه پاور، هر دو پورت هدست و هدفون را در جلوی سیستم داریم. ما همچنین دو پورت USB 3.1 Gen1 Type-A (5 گیگابیت در ثانیه) داریم.

در قسمت پشتی دستگاه، دو پورت DisplayPort 1.2 داریم. ما همچنین چهار پورت USB 3.1 Gen1 Type-A دریافت می کنیم. در این دستگاه ما پورت های Type-C یا Gen2 را دریافت نمی کنیم، اما یکی از گزینه های موجود در اسلات FlexIO است.

HP ProDesk 405 G4 Mini Rear 2

ما قصد داریم در مورد NIC دوم در اسلات FlexIO در بخش Key Takeaways صحبت کنیم.
NIC اصلی پردازنده یک واحد Realtek 1GbE است. متأسفانه، این کارت شبکه Intel i219-LM مانند بسیاری از سیستم‌های دیگر نیست.

 

به عنوان یک نکته سریع، ما در این سیستم آنتن وای فای خارجی نداریم و در بالا یا پایین هواکش نداریم. در نتیجه، چیدمان این سیستم ها نسبتاً آسان است. برخی از سیستم‌های جدیدتر تقاضای بیشتری برای جریان هوا دارند و این امر باعث می‌شود که انباشتن و خنک نگه داشتن آنها سخت‌تر شود.

در ادامه قصد داریم قسمت نمای کلی داخلی این سیستم را منتقل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.