دسته بندی ها

پچ کورد فیبر نوری اچ پی

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری اچ پی

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 5m AJ836A

پچ کورد فیبر نوری اچ پیپچ کورد فیبر نوری اچ پی

در سیستم های مداربسته معمولا طیف محدودی از کابل شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. برای محیطهای داخلی و اداری معمولا از کابل CAT-6 UTP و برای محیطهای بیرونی یا مسیرهای کمی طولانی و یا مسیرهایی که امکان ضربه خوردن به کابل وجود دارد از کابل CAT-6 SFTP استفاده می شود.کابل CAT-7 هم در صورتی که پهنای باند تصاویر دوربین ها زیاد باشد ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. در هنگام اماده سازی بستر شبکه حتما به ظرفیت سوئیچ ها و هماهنگی انها با کابل خود توجه داشته باشید.

مشخصات فنی کابل شبکه اچ پی LC-LC OM3 DX 5m AJ836A

پروتکل: اترنت و کانال فیبر فرم فاکتور: LC به LC

طول کابل: 5 متر

محدوده دما: 20 تا 85

مطابق با RoHS: بله

کاملا سازگار با HP: بله

 

RoHS چیست؟

RoHS سرنام عبارت Restriction of Certain Hazardous Substances می باشد. در واقع این عبارت معرف قانونی است که در اروپا وضع شده و بر اساس توافقات، وجود ۶ ماده خطرناک برای سلامتی انسان و طبیعت را در محصولات الکترونیکی و خصوصاً قطعات کامپیوتری منع کرده است. این ۶ عنصر عبارتند از: کادمیوم، جیوه، کرومیوم، PBB ، BDE و سرب.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.